Pre tie z vás, ktoré ste sa výstavy nemohli zúčastniť, prinášam malú reportáž.
Mne sa tam podarilo vrátiť aj dnes popoludní. V tombole som nič nevyhrala, ale to bude asi tým, že som veľa rozprávala a nestihla si kúpiť tombolový lístok :)
Nebudem veľa rozprávať, lebo fotiek je dosť, uvarte si teplý čajík a pokochajte sa quiltami, vankúšikmi, hračkami a vianočnými ozdobami, ktoré sa dali nielen obdivovať, ale aj kúpiť.
Všetko sú to práce členiek Patchwok Klubu Bratislava, ktoré výstavu aj zorganizovali.
Niektoré quilty budú po výstave darované hospicu. Ako zaznelo na otvorení výstavy, určite vnesú jeho obyvateľom svetlo a radosť do posledných dní života. Obdivujem takéto šľachetné činy a prajem členkám Patchwork Klubu veľa trpezlivosti a kreativity pri ďalšom tvorení.
Teším sa na ďalší, už 8.ročník výstavy, budúci rok :)











































