sobota 11. mája 2013

We have a winner! / Máme výherkyňu!

Thank you all for your participation in my giveaway. I was happy to read every single comment you left. At the beginning I thought I'd answer to all of them but it was impossible. I never imagined I'd have so many comments under my blog post :) I'll try to catch up later because this is one of the things I love about blogging - being in touch with other quilters all around the world.
Welcome to my new followers, nice to meet you! :)

Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili do mojej rozdávačky. S radosťou som si prečítala každučký komentár. Myslela som, že na všetky aj odpoviem, ale zistila som, že je to nemožné. Nikdy by som si  nepomyslela, že pod svojím príspevkom raz nájdem toľko komentárov :) Skúsim ešte odpovedať dodatočne, lebo toto na blogu milujem - byť v kontakte s ostatnými patchworkármi po celom svete.


And now to the most important thing you're all waiting for: THE WINNER!
Mr.Random decided that the lovely FQ bundle of organic cotton by Monaluna goes to:

Ale poďme hneď k tomu, na čo všetci najviac čakáte: k VÝHERKYNI!
Pán generátor náhodných čísel rozhodol, že krásny FQ set bio bavlny od Monaluna dostane: Congratulations to Ivana from Eclectic Quilt! I'm trying to get in touch.
Blahoželám Ivanke z Eclectic Quilt! Posnažím sa nejako ťa kontaktovať.

I wiwh you all a lovely Sunday. 
Prajem všetkým krásnu nedeľu.5 komentárov:

 1. Blahozelam vyherkyni nech sa dobre sije

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Gratuluju, těším se až se výherkyně pochlubí výrobkem.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jéééj,jéééj,jéééj teším sa veľmi, práve som si otvorila poštu a okolo stola tu vyskakujem! Katka ďakujem a ďakujem za gratulácie, ste veľmi milé!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. gratulujem vyherkyni ! :-)
  alaba

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Katka, výhru som si prevzala včera na pošte. Nádhera, nádhera, nádhera :), ďakujem ešte za látkový mašličkový bonus, milo prekvapil a potešil. Musím si premyslieť ako sa podeliť a potešiť niekoho ďalšieho. Pekný deň a víkend!

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin