štvrtok 7. marca 2019

Ocitli sme sa v nebi

.. samozrejme, látkovom :) Ale začnime pekne po poriadku. Naplánovali sme si s kamarátmi výlet do Miami. Áno, uznávam, je to trochu netradičná dovolenková destinácia, ale aspoň raz za život sa oplatí :) Prvýkrát v živote sme si urobili letnú dovolenku počas (pre nás) nekonečnej zimy a boli sme tak nadšení, že sme sa rozhodli zopakovať to aj o rok. Určite nie v Miami, niekde bližšie v Európe a aj s deťmi, ale preťať zimu a načerpať energiu zo slniečka je ohromné. Miami ako mesto je úžasné, všade to žije, hrá a tancuje, more je krásne tyrkysové a navyše sme vystihli najlepšiu sezónu. V zime je tam tiež chladnejšie, daždivo a hurikánovo, v lete príliš horúco, ale február a marec je ideálny čas na vycestovanie. 

Samozrejme pri predstave, čo všetko chceme v Miami stihnúť, som si uvedomila, že Art Gallery Fabrics tam majú svoje sídlo a sklad. Keďže je to jeden z našich prvých dodávateľov (wow, už 8 rokov!) a máme s nimi výborné vzťahy, hneď sme si dohodli stretnutie a prehliadku ich priestorov. 


Poviem vám, ísť každé ráno do tak nádherných kancelárií, na slnečnej Floride, do veselého a milého kolektívu, je sen. Vôbec sa nečudujem, že u nich vznikajú úžasné kolekcie a ešte úžasnejšie lookbooky. Veď len nakuknite, nechceli by ste u nich pracovať a tvoriť?? :)

chodba, začína to výborne

tiež chodba, čakáreň pre návštevy :)


my so Sébastienom a Walterom Bravom

chodba

fotoateliér

fotoateliér

fotoateliér

krajčírska a quiltovacia dielňa, kde vzniká väčšina dekorácií na výstavy a do lookbookov

a za kanceláriami nás ohúril ohromný sklad plný najkrajších látok na svete :)
Po pracovnej návšteve sme ešte strávili príjemný večer s Pat Bravo a jej manželom. Obaja sú veľmi príjemní, milí ľudia, otvorení a rozhľadení, milujú Európu a pravidelne ju navštevujú, takže nám počas večere debata neutíchala :D

Ok, aby ste nepovedali, že som skúpa na fotky..
Ako ste si užili jarné prázdniny vy? 
Máte pre mňa nejaký tip na budúcoročný zimný únik do tepla?


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

LinkWithin