štvrtok 7. februára 2013

Nová závislosť / My new obsession

Moja najnovšia zábavka je asi najjednoduchší projekt, aký som kedy šila. Inšpirácia a návod pochádza od Lindsay z blogu The Cottage Home a som zaň veľmi vďačná. Odkedy som urobila prvý látkový náhrdelník, neviem sa zastaviť, robím ďalšie a ďalšie. Sú na predaj v e-shope, ale tuším z nich budem občas uberať a rozdávať ako darčeky.. alebo sama nosiť. Zistila som, že mám vhodný svetrík ku každej farbe. Po tomto zistení manžel vyhlásil, že už nemám právo hovoriť, že si nemám čo obliecť :) 

My newest amusement is maybe the simplest project I've ever made. The inspiration and tutorial comes from Lindsay from the blog The Cottage Home and I'm very thankful for it. Since I've done my first fabric necklace I can't stop doing them. They are on sale in my e-shop but I guess I'll pick some of them from time to time. They make great gift.. or I will just wear them myself. I found out I have a matching top to every single color. After I announced it my husband said I have no more right to say I have nothing to wear :)

Väčšina z nich je z látok od Art Gallery (tie u mňa jednoznačne vyhrávajú), jeden je od Adornit a jeden Free Spirit. 

The most of them are from Art Gallery fabrics (those are my favorite), one from Adornit fabric and one from Free Spirit.

Ďakujem, že ste nakukli!
Thanks for stopping by!

5 komentárov:

 1. Kati, super tip. Uz som podobne obdivovala na inom blogu a dumala som, ako na ne Mas ich vsetky krasne, u mna vyhrava tentokrat ruzova verzia :-) Tak nech sa rychlo popredaju, aby si sa mohla pustit do novej varky pre seba:-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. su fantasticke! kochala som sa na FB a hovorila som si, aká škoda, že ich nemáš na blogu - veď vieš:)
  Veru, treba narobiť do yásoby, veď to je svelé i ako darčeky

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Katko,když bych si měla některý vybrat....tak nevím,všechny jsou moc pěkné

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásna závislosť, niet divu že ťa to chytlo, u mňa vedie 3ka a 5ťka...Aj ja som už nad nimi uvažovala, niekde na blogu som videla viazané uzlíkmi ale tento Tvoj spôsob sa mi páči viac. Krásny víkend prajem.

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin